Wszystkie

Zieleń ma pod górkę

Zieleń ma pod górkę

Przebiśniegi

Przebiśniegi

ZAGŁOSUJ NA BOB3

ZAGŁOSUJ NA BOB3
Wstecz

ZAGŁOSUJ NA BOB3

12 lipca 2023

Wiecie, że już możecie oddać swój głos na projekty w BUDŻECIE OBYWATELSKIM BIAŁOBRZEGÓW?

Od 1 lipca do 16 sierpnia możecie zagłosować na jeden z 8 projektów. Te z największą liczbą głosów zostaną zrealizowane w 2024 roku. My też zgłosiliśmy swój projekt i zachęcamy do głosowania na BOB3 (kod projektu).

Jaki jest nasz pomysł?

To park ćwiczeń, czyli kalistenika – streetworkout, oczywiście w plenerze. Jest to wielofunkcyjny system drążków, drabinek i innych przyrządów, które pozwalają wykonywać ćwiczenia z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała, a wszystko to na świeżym powietrzu i bez konieczności rezerwowania czasu w godzinach otwarcia.

Park zlokalizowany będzie oczywiście w parku przy skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i 11 Listopada.

Parki ćwiczeń cieszą się dużą popularnością w wielu polskich miastach i pozwalają ćwiczyć osobom w różnym wieku. Według nas jest to atrakcyjny projekt, także ze względu na ograniczony dostęp do siłowni w Białobrzegach. Jeżeli też jesteś zdania, że takie miejsce, dostępne dla wszystkich, jest w Białobrzegach potrzebne – ODDAJ GŁOS NA PROJEKT BOB3. Głosować można tylko jeden raz na jeden wybrany projekt. Niestety nie ma głosowania online. Więcej dowiecie się na stronie Urzędu Miasta i Gminy w Białobrzegach.

Przeczytaj również