Wszystkie

No alerts found.

ZAGŁOSUJ NA BOB3

ZAGŁOSUJ NA BOB3
Wstecz

ZAGŁOSUJ NA BOB3

12 lipca 2023

Wiecie, że już możecie oddać swój głos na projekty w BUDŻECIE OBYWATELSKIM BIAŁOBRZEGÓW?

Od 1 lipca do 16 sierpnia możecie zagłosować na jeden z 8 projektów. Te z największą liczbą głosów zostaną zrealizowane w 2024 roku. My też zgłosiliśmy swój projekt i zachęcamy do głosowania na BOB3 (kod projektu).

Jaki jest nasz pomysł?

To park ćwiczeń, czyli kalistenika – streetworkout, oczywiście w plenerze. Jest to wielofunkcyjny system drążków, drabinek i innych przyrządów, które pozwalają wykonywać ćwiczenia z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała, a wszystko to na świeżym powietrzu i bez konieczności rezerwowania czasu w godzinach otwarcia.

Park zlokalizowany będzie oczywiście w parku przy skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i 11 Listopada.

Parki ćwiczeń cieszą się dużą popularnością w wielu polskich miastach i pozwalają ćwiczyć osobom w różnym wieku. Według nas jest to atrakcyjny projekt, także ze względu na ograniczony dostęp do siłowni w Białobrzegach. Jeżeli też jesteś zdania, że takie miejsce, dostępne dla wszystkich, jest w Białobrzegach potrzebne – ODDAJ GŁOS NA PROJEKT BOB3. Głosować można tylko jeden raz na jeden wybrany projekt. Niestety nie ma głosowania online. Więcej dowiecie się na stronie Urzędu Miasta i Gminy w Białobrzegach.

Przeczytaj również