Wszystkie

No alerts found.

Czytelnicza ławeczka

Czytelnicza ławeczka
Wstecz

Czytelnicza ławeczka

7 lipca 2023

Książki są wspaniałe. Właściwie tutaj moglibyśmy skończyć, ale warto dobrze mówić o tym co dobre. Książki nas rozwijają, pozwalają inaczej spojrzeć na różne aspekty życia, przenoszą nas do odległych krain, relaksują, powodują zadumę i inspirują.
Dlatego postanowiliśmy stworzyć oddolną inicjatywę na konkurs w projekcie „Jesteśmy…Blisko!”. Napisaliśmy, złożyliśmy wniosek, udało się i teraz możemy zaprosić Was na spotkanie z książką. Mimo, że książki są wspaniałe, chcemy zaproponować Wam coś więcej i zaprosić także na spotkanie z człowiekiem. Lubimy klarowne sytuacje, uważamy plotki za męczące i wprowadzające niepotrzebny zamęt, wierzymy w siłę komunikacji, dlatego chcemy abyście mogli lepiej poznać ludzi, o których się mówi, poznać ich z innej strony i posłuchać od nich o książkach, które miały wpływ na ich życie.

Letnie wydarzenie

„Czytelnicza ławeczka, czyli książka, która wpłynęła na moje życie” to cykl spotkań z książką i ciekawymi osobami z naszego regionu. Odbędą się trzy takie spotkania, każde w innym miejscu i z inną osobą. Ciekawi jesteście kto opowie Wam o książce? Ciekawi jesteście o jakiej i czemu okazała się tak istotna?
Bądźcie na naszych spotkaniach, zabierzcie znajomych, spędźcie miło czas i dowiedzcie się więcej o książce i człowieku.

Kiedy?

  • Pierwsze spotkanie odbędzie się 16 lipca o godzinie 17:00 przy nowym skrzydle budynku BCK Białe Brzegi,
  • Drugie spitkanie odbędzie się 23 lipca, także o godzinie 17:00 przy Szkole Tańca Kosmos na ulicy Mikowskiej 2a,
  • Trzecie spotkanie odbędzie się 30 lipca o godzinie 17:00 na białobrzeskim rynku.

Przeczytaj również