Wszystkie

No alerts found.

MAMY TO! Nasz projekt wybrany w Budżecie Obywatelskim!

MAMY TO! Nasz projekt wybrany w Budżecie Obywatelskim!
Wstecz

MAMY TO! Nasz projekt wybrany w Budżecie Obywatelskim!

7 września 2023

TAK – MAMY TO! Nasz projekt do pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego Białobrzegów trafi do realizacji dzięki WASZYM głosom! Dziękujemy!

W parku przy skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i 11 Listopada powstanie Streetworkout, czyli park ćwiczeń – co ważne to nie siłownia, to miejsce gdzie każdy bez względu na wiek może ćwiczyć przy użyciu jedynie ciężaru swojego ciała.

Cieszy nas każdy głos oddany na projekt, 

Cieszy nas, że wyszliśmy z pomysłami,

Cieszy nas, że mieliśmy swój wkład w promocję partycypacji obywatelskiej.

Dodatkowym wartym odnotowania jest fakt, że to JEDYNY projekt do realizacji z terenu miasta Białobrzegi.

W naszej szufladzie czekają kolejne pomysły. W ramach zakończonego naboru zgłosiliśmy również Psi park, ale ze względu na negatywną opinię urzędników o braku możliwości realizacji takiej inwestycji na niewykorzystywanej części stadionu (róg przy ulicy Kusocińskiego) ten projekt nie przeszedł do głosowania ze względu na zapisy regulaminu Stadionu. Co nie znaczy, że o nim zapominamy. W końcu regulaminy tworzą urzędnicy, a my jesteśmy od ich weryfikowania zgodnie z wykładnią prawa. Wiemy, że czekacie na taką inwestycję.

Jeszcze raz dziękujemy za głosy, za wiarę w nas i zachęcamy do udziału w konsultacjach społecznych i do wszelkich aktywności w obszarze społeczeństwa obywatelskiego.

Przeczytaj również