Wszystkie

Zieleń ma pod górkę

Zieleń ma pod górkę

Przebiśniegi

Przebiśniegi

JAMasz Głos! już za nami!

JAMasz Głos! już za nami!
Wstecz

JAMasz Głos! już za nami!

17 czerwca 2023

Za nami baaardzo aktywna sobota!

Dzisiaj odbył się Skate & Dance Jam, organizowany w ramach akcji MASZ GŁOS.

JAMasz Głos uważamy za udany. Pogoda dopisała, pasjonaci tańca, rolek, hulajnóg, bmxów i deskorolek przybyli na skate park w Białobrzegach i pokazali siłę i piękno zajawki. Dla takich widoków chcę się chcieć! A nam się chciało zorganizować to wydarzenie, które pozwoliło zintegrować nie tylko młodzież, ale także doprowadzić do integracji między pokoleniami. Na deskorolki wskakiwały najmłodsze dzieciaki, trochę starsza młodzież, ale także dorośli.

Każdemu chętnie i cierpliwie pomagał obecny na jamie instruktor jazdy na deskorolce. Była też strefa relaksu, w której królował hamak ukryty w cieniu koron drzew, nie zabrakło też dobrej muzyki i maty dla tancerzy. Mieliśmy okazję oglądać zachwycające triki na skate parku i fenomenalne popisy tancerzy w stylach popping, hip hop, dancehall i breaking.

JAMasz Głos dał nam okazję spotkać się z lokalną młodzieżą, porozmawiać z nimi i zachęcić do wypełnienia anonimowej ankiety. To pozwoli nam zdiagnozować sytuację młodych osób w naszym regionie, dowiedzieć się czego im brakuje, jak chcą spędzać wolny czas i na ile uważają swoje miasto i władze za przyjazne. To nie tylko umożliwi nam lepiej działać dla nich, ale także przekazać nasze wnioski radnym, burmistrzowi i staroście powiatu.

Młodzi MAJĄ GŁOS, my go słyszymy i jest on dla nas ważny!

* jeżeli nie byliście z nami, to poniżej macie link do ankiety. Wypełniając ją pomagać budować jeszcze fajniejsze Białobrzegi, które znają głos młodych.

ANONIMOWA ANKIETA: https://forms.gle/R7KR9Xnuwg8svzNF6

#bialobrzegi #inicjatywa #działanie #maszglos #jam #maszglos

Przeczytaj również