Wszystkie

No alerts found.

Pierwsza „Czytelnicza ławeczka” za nami!

Pierwsza „Czytelnicza ławeczka” za nami!
Wstecz

Pierwsza „Czytelnicza ławeczka” za nami!

19 lipca 2023

Za nami pierwsze z cyklu trzech spotkań w ramach CZYTELNICZEJ ŁAWECZKI, CZYLI KSIĄŻKI, KTÓRA MIAŁA WPŁYW NA MOJE ŻYCIE.

O 17:00 spotkaliśmy się z dyrektorem Białobrzeskiego Centrum Kultury „Białe Brzegi” Mateuszem Rzeźnickim i porozmawialiśmy o książce, życiu, kulturze, planach na przyszłość i przeszkodach na drodze rozwoju kultury.

Mateusz opowiedział o książce OSKAR I PANI RÓŻA autorstwa Erica-Emmanuela Schmitta. To pozycja nie lekka, ale bardzo istotna, a Mateusz opowiedział o niej tak, że kilka osób nabrało ochoty na lekturę. Możecie wypożyczyć ją w bibliotece BCK.

Prowadzący spotkanie – Łukasz Łukomski – dopytywał naszego gościa nie tylko o tekst francuskiego autora, ale także o plany działania BCKu, pomysły na wykorzystanie kina, kulturę w naszym mieście, sprawy zawodowe i prywatne. Były także pytania od widowni.

Wiecie co?

Było bardzo fajnie i miło było posłuchać o książce i człowieku.

Żałujecie, że przegapiliście?

Tego spotkania już nie cofniemy, ale nasz kolejny gość i kolejna książka już w najbliższą niedzielę. Zapraszamy 23 lipca na godzinę 17:00 pod Kosmos – Szkoła Tańca z Pasją przy ulicy Mikowskiej 2a w Białobrzegach.
______________________________________________________

Kierunek interwencji 4.1. BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy| Społeczność | Kooperacja | Oddolność, Priorytet 4 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.na lata 2021-2025, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” – Narodowe Centrum Kultury i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Przeczytaj również