Wszystkie

Zieleń ma pod górkę

Zieleń ma pod górkę

Przebiśniegi

Przebiśniegi

Pierwsza „Czytelnicza ławeczka” za nami!

Pierwsza „Czytelnicza ławeczka” za nami!
Wstecz

Pierwsza „Czytelnicza ławeczka” za nami!

19 lipca 2023

Za nami pierwsze z cyklu trzech spotkań w ramach CZYTELNICZEJ ŁAWECZKI, CZYLI KSIĄŻKI, KTÓRA MIAŁA WPŁYW NA MOJE ŻYCIE.

O 17:00 spotkaliśmy się z dyrektorem Białobrzeskiego Centrum Kultury „Białe Brzegi” Mateuszem Rzeźnickim i porozmawialiśmy o książce, życiu, kulturze, planach na przyszłość i przeszkodach na drodze rozwoju kultury.

Mateusz opowiedział o książce OSKAR I PANI RÓŻA autorstwa Erica-Emmanuela Schmitta. To pozycja nie lekka, ale bardzo istotna, a Mateusz opowiedział o niej tak, że kilka osób nabrało ochoty na lekturę. Możecie wypożyczyć ją w bibliotece BCK.

Prowadzący spotkanie – Łukasz Łukomski – dopytywał naszego gościa nie tylko o tekst francuskiego autora, ale także o plany działania BCKu, pomysły na wykorzystanie kina, kulturę w naszym mieście, sprawy zawodowe i prywatne. Były także pytania od widowni.

Wiecie co?

Było bardzo fajnie i miło było posłuchać o książce i człowieku.

Żałujecie, że przegapiliście?

Tego spotkania już nie cofniemy, ale nasz kolejny gość i kolejna książka już w najbliższą niedzielę. Zapraszamy 23 lipca na godzinę 17:00 pod Kosmos – Szkoła Tańca z Pasją przy ulicy Mikowskiej 2a w Białobrzegach.
______________________________________________________

Kierunek interwencji 4.1. BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy| Społeczność | Kooperacja | Oddolność, Priorytet 4 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.na lata 2021-2025, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” – Narodowe Centrum Kultury i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Przeczytaj również