Wszystkie

No alerts found.

Białobrzegi na rekord!

Białobrzegi na rekord!
Wstecz

Białobrzegi na rekord!

7 czerwca 2023

Białobrzegi nie gęsi, swój REKORD mają!

29 kwietnia wypada MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA, z tej okazji Kosmos – Szkoła Tańca z Pasją zorganizowała wydarzenie „tańczMY NA REKORD”, które byłą częścią ogólnopolskiej akcji #tańczMY prowadzonej przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Białobrzeskimi partnerami tej tanecznej uczty było nasze stowarzyszenie – INICJATYWA BIAŁOBRZEGI oraz Powiat Białobrzeski. Całe wydarzenie wsparli także lokalni przedsiębiorcy: Lalu personalizowane prezenty oraz Mr.PolBee

Co się działo na białobrzeskim rynku?

Przy fantastycznej pogodzie rozpoczęliśmy majowy weekend w plenerze. Były pokazy taneczne grup szkoły tańca Kosmos, wyniki i rozdanie nagród w tanecznym konkursie plastycznym, warsztaty z tańca robota, wspólna zabawa z dobrą muzyką i oczywiście gwóźdź programu – USTANOWIENIE BIAŁOBRZESKIEGO REKORDU TANECZNEGO. To pierwsze takie wydarzenie, ale wiemy już napewno, że będzie to impreza cykliczna.

Dopisała pogoda, była super atmosfera i nie zabrakło WAS. Oficjalnie ROBOTA zatańczyło 118 osób!! Od najmłodszych przedszkolaków, przez dzieci i młodzież, aż po dorosłych, wszyscy zatańczyli robota prowadzeni przez Łukasz Ufo Łukomski GRATULUJEMY!

Cieszymy się, że takie inicjatywy mają miejsce w Białobrzegach, dają radość, zarażają pasją i jednoczą nas wszystkich. Kto wie, może nawet staną się wizytówką Białobrzegów?

Już nie możemy doczekać się kolejnego tanecznego święta.

#rekord #miedzynarodowydzieńtańca #białobrzegi #taniec #kosmos #mieszkańcy #młodzież #dzieci #wydarzenie #działania #inicjatywa

Przeczytaj również